Jó gyakorlat gyűjtemény

/>

2022.10.04.

Elkészült a jó gyakorlat gyűjteményünk magyar és angol nyelven is!

Az Amőba Alapítvánnyal és a Móra Ferenc Művelődési Egyesülettel együttműködésben született meg az alulteljesítő tehetséges gyerekek/fiatalok fejlesztésére fókuszáló jó gyakorlat gyűjtemény. A jó gyakorlatok összegyűjtésének célja az alulteljesítő tehetséges gyerekek/fiatalok hátrányainak leküzdésére fókuszáló, már bevált gyakorlatok közzététele abból a célból, hogy a hasonló helyzetben lévő fiatalokkal foglalkozó pedagógusok, szülők és segítő foglalkozást űző szakemberek kezébe olyan hatékony és hosszú távú megoldást jelentő gyakorlat gyűjtemény kerüljön, amely valós és gyakorlati segítséget nyújthat a hátrányok kompenzálásában.

A jó gyakorlatok reflektálhatnak a személyiségfejlesztésre, a motiváció erősítésre, az önértékelésre, önismeretre, tanulási kompetenciák fejlesztésére, és a kommunikációs kompetenciák fejlesztésére.

Az alábbi linken érheted el:

Alulteljesítő Tehetségek Jó gyakorlat gyűjteménye_HU

Alulteljesítő Tehetségek Jó gyakorlat gyűjteménye_ENTovábbi képekért és hírekért kövess minket Facebook-on és Instagram-on is!