Kik vagyunk?

Csemer Patrícia

Üdvözöllek a Létra Egyesület honlapján! Örülök, hogy itt vagy! Csemer Patrícia vagyok, a Létra Egyesület alapítója. 2012 óta foglalkozok tehetséggondozással. Szívügyem a tehetségígéretek és a tehetségek támogatása, fejlesztése. Számomra a személyes, és egyénre szabott figyelem nélkülözhetetlen a tehetség kibontakozásához. Tehetséggondozó munkám során figyelek, hallgatok, szervezek, támogatok és motiválok.

MISSZIÓNK

Hisszük, hogy minden gyermek tehetséges valamiben. Küldetésünk, hogy megtaláljuk számukra az egyénre szabott módszereket és eszközöket, melyek által saját képességeikhez illeszkedően a lehető legmagasabb szinten tudnak kibontakozni.

VÍZIÓNK

Közösségfejlesztés egy elfogadóbb, befogadóbb tehetségbarát társadalomért

EGYESÜLETÜNK CÉLJAI

A tehetségek, tehetségígéretek támogatása, fejlesztése. Dunakeszi és vonzáskörzetében élő közösségek (gyerekek, fiatalok, felnőttek, családok) fejlesztése, támogatásakonfliktusos helyzetek kezelése mediáció segítségével hátrányos helyzetű gyerekek/fiatalok, és családjaik támogatása olyan programszolgáltatás révén, mely reflektál az érintett hátrány kezelésére, enyhítésére.

KIKET TÁMOGATUNK? KIKNEK SEGÍTÜNK?

Közvetlen célcsoport
  • 8-18 éves gyerekek/fiatalok
  • családok
  • helyi közösség

KIKKEL MŰKÖDÜNK EGYÜTT?

• köznevelési intézmények
  • tehetségfejlesztő szakemberek
  • civil szervezetek
  • helyi döntéshozók

Együttműködő Partnerek

Kozsánné Tóth Mariann (Kozsán Tehetségműhely)

• tehetségazonosítás
  • tanulásmódszertan
  • logikai táblajátékok

K. Nagy Emese

• logikai és táblajátékok

Harkányi Adrien

• pályaorientáció
  • önismereti foglalkozások

Plaszkó Éva

• drámafoglalkozások

Lakatos György (Humanae Vocis Alapítvány)

• interperszonális, intraperszonális, valamint a zenei tehetségterület gondozása
  • zenei érzékenyítő program

Szénási Szilvia (UCCU Roma Informális Oktatási Alapítvány)

• Az elfogadóbb, befogadóbb tehetségbarát társadalomért program

HOGYAN DOLGOZUNK?

Tehetségfejlesztő szakemberekkel, mentorokkal, elhivatott önkéntesekkel teszünk a tehetségek kibontakozása érdekében.

HOL VAGYUNK JELEN?

Elsősorban Dunakeszi és vonzáskörzetében élő tehetséges gyerekek/fiatalok és helyi közösségek támogatását, fejlesztését vállaljuk.

Iratkozz fel!

Ne maradj le a legfrissebb programjainkról, híreinkről!
Iratkozz fel hírlevelünkre!